Apartament Bulwary

Apartament Bulwary 2 seks randki Warszawa

Apartament Bulwary 2 jest usytuowany w Zakopanym przy ulicy Bulwary Słowackiego 20a/c7. Odległość jaka dzieli go od centrum miasta to 1300 metrów natomiast do wyciągu narciarskiego odległość ta wynosi zaledwie 950 metrów. W niedalekim sąsiedztwie, bo 350 metrów dalej znajduje się sklep spożywczy.
Równie niedaleko apartamentu znajduje się dworzec PKP oraz dworzec PKS. Ten apartament znajduje się w bardzo nowoczesnym budynku. Lokalizacja obiektu jest bardzo dogodna a dodatkowym atutem jest fakt, iż położony on jest w cichej i spokojnej okolicy, co pozwala na regenerację sił podczas urlopu i wykorzystanie go w pełni na odpoczynek z dala od hałasu i natłoku codziennych obowiązków. W pobliżu apartamentu znajdują się liczne trasy spacerowe, skocznie narciarskie a także tras narciarskich. Jest to dwupoziomowy apartament, posiada pełne wyposażenie. W jego skład wchodzi: pokój połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka oraz pokój połączony z sypialnią.
W apartamencie można zameldować się od godziny 16:00 do 21:00 natomiast jeśli chodzi o wymeldowanie to trzeba to zrobić do godziny 12:00 ostatniego dnia pobytu. W dniu przyjazdu koniecznie należy uiścić opłatę klimatyczną, która wynosi 2 złote za dobę. Właściciele oferują swoim gościom darmowy parking oraz akceptują obecność zwierząt domowych.

Related articles

Back to Top