Legrams Rezydencja

Legrams Rezydencja

Rezydencja Legrams jest usytuowana w Darłowie przy ulicy Mickiewicza 48. Owa rezydencja oferuje pokoje dwu, trzy lub czteroosobowe. Każdy z pokoi w apartamencie jest wyposażony w natrysk, WC, TV z szerokim pasmem programów, radio, ręczniki, czajnik oraz sprzęt plażowy na życzenie klienta.
Rezydencja jest otwarta przez cały rok. Właściciele rezydencji Legrams oferują swoim gościom bezpłatny parking, który jest zamykany. Ponadto każdy może skorzystać z siłowni, bilardu, jacuzzi, sauny, grilla, ogniska bądź rowerów. Dla rodziców z dziećmi został specjalnie przygotowany plac zabaw, który z pewnością spodoba się każdemu maluchowi. Dodatkowym atutem jest fakt, iż obsługa hotelu mówi po polsku, niemiecku i angielsku.
Lokalizacja obiektu w cichej i spokojnej okolicy sprawia, że możemy zregenerować siły i w pełni się odprężyć. Doba hotelowa w rezydencji Legrams trwa od 14:00 do 12:00. Rezydencja daje możliwość pobytu ze zwierzętami. Jedynym warunkiem jaki musi zostać spełniony jest posiadanie książeczki szczepień zwierzaka. W tym obiekcie można zorganizować różnego rodzaju konferencje bądź szkolenia, ponieważ posiada ona dwie sale konferencyjne. Ponadto na zewnątrz jest zadaszony grill z ogniskiem.

Related articles

Back to Top