Wycieczki do Dubaju

Dubaj – miasto bogactwa i biedy
Pewnie każdy z nas marzył kiedyś aby po prostu rzucić wszystko i polecieć do ciepłych krajów. Zwykle korzystamy z biura podróży lub innych usług turystycznych oferujących nam wymarzone wakacje. Ale czy wiesz jakie są najpopularniejsze kierunki wakacyjne wśród Polaków? Otóż jest ich kilka.

Zdecydowanym faworytem są wycieczki do Dubaju! Bardzo dużo osób, nie tylko Polaków, wybiera się w to jedno z najgorętszych i najpiękniejszych miast świata. I nie tylko ze względu na temperaturę. Dubaj jest pięknym miastem posiadającym w swojej ofercie mnóstwo atrakcji. Jedną z najpopularniejszych atrakcji jest zwiedzanie najwyższego budynku świata – Burj Khalify. Każdy, kto spędza swoje wakacje w Dubaju jest praktycznie zobowiązany zobaczyć ten piękny cud architektury!

Ale to tylko jedna strona medalu. Dubaj mimo, że jest niewątpliwie bogatym i pięknym miastem również posiada dzielnice bardzo biedne, w których dominuje ubóstwo. Nie każdy o nich wie. Zazwyczaj nie są one eksponowane i promowane w ofertach wycieczkowych, lecz są również warte zwiedzenia! Jeśli chcesz poznać życie przeciętnego obywatela Zjednoczonych Emiratów Arabskich zdecydowanie powinieneś wybrać się w to miejsce.

Related articles

Back to Top